Pukainis.lv
sāra un dēls

sāra un dēls

  • Dzimums meitene
  • Vecums 8 mēn.
  • Izmērs vidējs
  • Pilsēta Iecava
  • Tālrunis Rādīt tālruņa numuru    29733601

Sāra pie mums nokļuva no Garozas, vienā no pēdējām grūtniecības nedēļām. Gandrīz visi kucēni ir atraduši mājas. Ir palicis tikai viens puika. Un tas puika ir īsts memmesdēliņš, jo bez savas mammītes viņš neko nedara. Abi ir ļoti draudzīgi un mīļi. Labprāt dzīvotu ģimenē ar bērniem. Sāra un dēls ir jāadoptē kopā, jo divatā viņi sargā, bet, esot atsevišķi, baidās. Sārai noteikti ir nepieciešama diēta, jo pēc sterilizācijas viņai ir uzaudzis liels liekais svars. Sāra priecājas labi paēst un pagulēt. Сара к нам попала из Гарозы в последние недели беременности. Почти все щенки нашли новые дома. Остался только один мальчик. Сара и сын очень добрые и ласковые. Сын Сары настоящий маменькин сынок, без неё он ничего не будет делать. Саре нужна диета, потому что после стерилизации она потолстела. Ей очень нравится хорошо поесть и поспать. Оба с удовольствем будут жить в семье с детьми. Их нужно адоптировать месте, потому что вдвоём они неплохие сторожа, а по отдельности боятся.

Aizpildi kontaktformu un satiec jaunu draugu!

Es piekrītu manu personas datu apstrādei

Mēs sazināsimies ar Jums dienas laikā, lai sarunātu vietu un laiku, kur satiksiet mīluli

CITI DZĪVNIEKI

mila_photo

MilaPilsēta: Rīga

Mila ir ļoti īpaša kaķenīte. Smalka, skaista, bezgala mīļa un vienmēr dzivespriecīga. Viņas kustības un pozas atgādina centīgu baletskolas skolnieci horeogrāfijas stundā. Skrienot pretī cilvēkam viņai acīs vienmēr ir jautājums - "Vai tu mani paglaudīsi?" un tiklīdz roka pieskaras viņas galvai, liekas, ka Mila sāk laimē starot. Tāda maza saulīte, paskatoties uz kuru ap sirdi paliek siltāk. Milas dzīve sākās ar nodevību. Saimnieki atnesa kaķenīti uz iemidzināšanu, jo viņas pirkstiņi un nadziņi nav attīstījušies kā parastam kaķim. Pēc vetārstu domām šāds pirkstinu izskats ir ģenētikas dēļ, to visticamāk ir radijusi tuva radniecība vairākās paaudzēs. Mila jau kādu laiciņu dzīvojas pagaidmājās, ir ļoti aktīva, jauka un rotaļīga kaķu meitene, vakcinēta, sterilizēta. Vetārsts ieteica Milu pareizi barot ar kvalitatīvu pārtiku, kura nesatur augu izcelsmes olbaltumvielas un vienmēr sekot līdzi Milas pašsajutai. Milai nieru attīstībā ir novirzes no normas. Bet pie pareizas aprūpes Mila varētu nodzīvot laimīgu, pilnvērtīgu, garu kaķa mūžu. Protams, potencialajam saimniekam ir jāapzinās ka viss var attīstīties arī citādāk. Ļoti ceram ka būs cilvēks, kurš aiz Milas fiziskām nepilnibām saskatīs bezgala mīļu un fantastiski dzīvespriecīgu ģimenes kaķīti. Ar prātu saprotam ka cilvēku loks, kurš varētu Milā ieskatīties ir tuvu nullei. Bet ar sirdi ticam, ka ir šis viens vienīgais cilvēks pasaulē, kuram Mila dāvās visu savu mīlestību un dzīvesprieku, kurš pieņems Milu tādu, kāda viņa ir un kopā ar viņu piecāsies par dzīvi un izbaudīs katru mirkli, ko tā sniedz.
Dzimumsmeitene Vecums11 mēn. Izmērs-

Kontakti

Tālr.: +371 2915 1915
E-pasts: info@pukainis.lv

Patversmes

Seko mums


KONFIDENCIALITĀTES POLITIKA
Copyrights © 2016. pukainis.lv Visas tiesības aizsargātas

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.