Pukainis.lv
fuckers

fuckers

  • Dzimums puika
  • Vecums 5 mēn.
  • Pilsēta Jelgava
  • Patversme Tutti DZAB
  • Tālrunis Rādīt tālruņa numuru 29365315

Lai gan viņa vārds var liecināt par pretējo raksturā viņš ir mīlīgs, zinātkārs, aktīvs un brīžiem arī ļoti nešpetns. Ne vien vienu reizi, mazais rausis ir licis divkājainajam “nopauzēt” ar atvērtu muti par viņa izdarībām, kamēr pats ar viltīgām actiņām un smīniņu sejā izlicies, ka neko nezin. Bet nu laikam tomēr tāds viņš ir pēc dzīves - nedaudz vienaldzīgs, nedaudz viltīgs, bet tomēr ļoti, ļoti sirsnīgs. Viņš būs tas kaķis, kas ar lielāko prieku piemurrās visu klēpi, kaifos vien no mazākajiem pieskārieniem un iespējams, pat atlūzīs pozā, kas kaķiem mēdz būt netipiskas Bet paralēli visam iepriekš minētajam, Fuckers būs sajūsmā par rotaļām - bumbiņām, mantiņām, grabuļiem! Viss, kas kustās, skan un grab, noteikti, patiks Fuckeram!

CITI DZĪVNIEKI

slavka_photo

SlavkaPilsēta: Rīga

ХОЧУ ДОМОЙ! ПОСТ-ШАНС СЛАВКА! Девочка- очень ласковая, добрая, умная. Бывшедомашняя, отдали по семейным обстоятельствам. Обожает детей, спокойно можно рекомендовать, как семейную собаку. Отлично ладит с другими собаками. Спокойно контактирует с котами, нет проблем. Дома остаётся одна, не воет, дом не громит. Выгул 2 раза в день, все строго только на прогулках. Собака активная, жизнерадостная, но дома вполне деликатная. Быстро учится всему новому. На даче встала на охрану дома. Очень чувствует настроение человека рядом, на незнакомых может немного полаить. СЛАВКА. Возраст - 1.5 года Рост-60 см Вес - 30 кг Стерилизованная. Имеет ветпаспорт с чипом и прививками. Социализированная. Приученная к выгулу. Единственная проблема по здоровью есть: восполение почек из-за камней. Но сейчас лечим, с каждым новым узи и анализами всё лучше, врачи говорят, что возможно скоро можно будет и на обычный корм перевести, но пока Renal надо кормить.
Dzimumsmeitene Vecums6 gadi Izmērsliels

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.