Pukainis.lv
Šoti

Šoti

Эту милую, дружелюбную девочку вместе с её братьями и сёстрами нашли в поле под грудой деревяшек. Сейчас она уже освоилась, очень любит общение, умеет гулять на поводке, привита комплексной вакциной, стерилизована, чипирована и готова отправиться в новый дом. Она будет рада людям, которые ищут в дом собачку небольшого размера, с достаточно короткой шерстью.

CITI DZĪVNIEKI

cukuriņš_photo

CukuriņšPilsēta: Jūrmala

Привет. Я Цукуриньш. Даже не знаю почему меня так назвали, но моё имя явно ассоциируется только с чем-то хорошим)) Знаете, я тут пару лет.. 2-3... уже давно перестал считать дни, по этому не могу сказать точно, привык. Но если честно - надежда не умирает. Как только вижу людей рядом, сажусь в передний уголок клеточки и начинаю звать, выть, хоть бы только подошли ко мне! Очень не хватает общения... Наверное, выгляжу я обычным, ведь не имею красивого окраса, но люди мне говорят, что я очень добрый, дружелюбный, что у меня большое сердце - пожалуй, я не могу с этим не согласиться. Я такой! И.. мне неважно где жить, в какой площади, вон какая у меня клеточка-посмотрите... Мне важна компания, тепло человеческих рук. О таком я могу только мечтать. Какая же радость, когда на выходных приезжают волонтёры и берут меня на прогулку! Мечтаю, чтобы можно было каждый день быть в компании человека, который будет меня любить.. и я его любить буду всю свою жизнь. Жду чуда, чтобы на меня наконец обратили внимание. Честно - я устал быть одиноким, и я просто хочу... домой...
Dzimumspuika Vecums9 gadi Izmērsvidējs
mila_photo

MilaPilsēta: Rīga

Mila ir ļoti īpaša kaķenīte. Smalka, skaista, bezgala mīļa un vienmēr dzivespriecīga. Viņas kustības un pozas atgādina centīgu baletskolas skolnieci horeogrāfijas stundā. Skrienot pretī cilvēkam viņai acīs vienmēr ir jautājums - "Vai tu mani paglaudīsi?" un tiklīdz roka pieskaras viņas galvai, liekas, ka Mila sāk laimē starot. Tāda maza saulīte, paskatoties uz kuru ap sirdi paliek siltāk. Milas dzīve sākās ar nodevību. Saimnieki atnesa kaķenīti uz iemidzināšanu, jo viņas pirkstiņi un nadziņi nav attīstījušies kā parastam kaķim. Pēc vetārstu domām šāds pirkstinu izskats ir ģenētikas dēļ, to visticamāk ir radijusi tuva radniecība vairākās paaudzēs. Mila jau kādu laiciņu dzīvojas pagaidmājās, ir ļoti aktīva, jauka un rotaļīga kaķu meitene, vakcinēta, sterilizēta. Vetārsts ieteica Milu pareizi barot ar kvalitatīvu pārtiku, kura nesatur augu izcelsmes olbaltumvielas un vienmēr sekot līdzi Milas pašsajutai. Milai nieru attīstībā ir novirzes no normas. Bet pie pareizas aprūpes Mila varētu nodzīvot laimīgu, pilnvērtīgu, garu kaķa mūžu. Protams, potencialajam saimniekam ir jāapzinās ka viss var attīstīties arī citādāk. Ļoti ceram ka būs cilvēks, kurš aiz Milas fiziskām nepilnibām saskatīs bezgala mīļu un fantastiski dzīvespriecīgu ģimenes kaķīti. Ar prātu saprotam ka cilvēku loks, kurš varētu Milā ieskatīties ir tuvu nullei. Bet ar sirdi ticam, ka ir šis viens vienīgais cilvēks pasaulē, kuram Mila dāvās visu savu mīlestību un dzīvesprieku, kurš pieņems Milu tādu, kāda viņa ir un kopā ar viņu piecāsies par dzīvi un izbaudīs katru mirkli, ko tā sniedz.
Dzimumsmeitene Vecums11 mēn. Izmērs-

Kontakti

Tālr.: +371 2915 1915
E-pasts: info@pukainis.lv

Seko mums


KONFIDENCIALITĀTES POLITIKA
Copyrights © 2016. pukainis.lv Visas tiesības aizsargātas

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.