Pukainis.lv
reks

reks

Его выкинули на дороге как ненужную вещь возле посёлка Силене, Даугавпилсского края. Растерянный, истощённый, обезвоженный и покрытый демодекозными корками он бегал взад и вперёд вдоль шоссе, словно только что кого-то потерял… Ещё один старичок оказался за бортом корабля “счастливая старость”. Видимо он больше ничем не мог услужить своим горе-хозяевам… Неравнодушные люди доставили его в приют “OTRĀ MĀJA”. Здесь ему оказали необходимую помощь и уход. Каждый день его кормят, чистят вольер, выводят на прогулку и обеспечивают ветеринарный уход. С 17 марта содержание Рекса в приюте обеспечивается исключительно за счёт пожертвований. Пожилых собак из приютов забирают крайне редко, но мы не теряем надежду на то, что Рекса обязательно заберёт добрый человек, который сможет подарить ему счастливую старость. В случае адопции Рексу будет выдана карта Сениора, включающая льготное ветеринарное обслуживание и обеспечена поддержка приюта в случае необходимости.

Aizpildi kontaktformu un satiec jaunu draugu!

Es piekrītu manu personas datu apstrādei

Mēs sazināsimies ar Jums dienas laikā, lai sarunātu vietu un laiku, kur satiksiet mīluli

CITI DZĪVNIEKI

taisons_photo

TaisonsPilsēta: Liepāja

Taisons ir aptuveni trīs gadus vecs amerikāņu buldoga un haskija krustojums. Viņš nonāca patversmē tāpēc, ka saimnieki par pieaugušu suni nemācēja rūpēties.Diemžēl no kucēna vecuma Taisnos netika apmācīts, taču viņa šķirnei apmācības ir vairāk kā svarīgas. No jauka un mīļa kucēna Taisons izauga tik pat jauks, bet neaudzināts suns ar strauju dabu. Taisons dzīvo patversmē no 2020.gada oktobra un tiek aktīvi apmācīts, turklāt Taisonam ļoti patīk mācīties un uzvedība ir mainījusies. Taisons meklē acu kontaktu ar cilvēku un ar lielu prieku izpilda dotās komandas, prot iet blakus. Tāpat Taisons labprāt draudzējas ar citiem suņiem un kaķiem. Tāpēc tagad viņš ir gatavs jaunai ģimenei, kas turpinās ar viņu aktīvi strādāt un sapratīs suņa nepieciešamību pēc mīloša un zinoša saimnieka. Taisonam vislabāk būtu dzīvot privātmājā ar pagalmu, taču īsā apmatojuma dēļ Taisonam ir jādzīvo iekštelpās. Taisons ļoti mīl cilvēkus un ļoti vēlas cilvēka kompāniju, tāpēc būs klātesošs ikdienas aktivitātes, sēžot savam saimniekam blakus atpūtas brīdī, vai aktīvi piedaloties ikdienas gaitās.Lai spētu palīdzēt pēc iespējas lielākam nelaimē nonākušo dzīvnieku skaitam, patversmei var palīdzēt: sūtot SMS uz labdarības numuru 1881 ar tekstu PAW2, PAW3 vai PAW5 un attiecīgi ziedojot 2, 3 vai 5 eiro patversmes iemītniekiem; vai pārskaitot ziedojumu uz biedrības bankas kontu: Saņēmējs: Liepājas Kinoloģiskā Biedrība Dzīvnieku aizsardzības grupа Reģistrācijas Nr.: 40008006232 Konta Nr.: LV40HABA000140J037032 BIC/swift kods: HABALV22
Dzimumspuika Vecums3 gadi Izmērsvidējs

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.