Pukainis.lv
bukī

bukī

  • Dzimums puika
  • Vecums 2 gadi
  • Pilsēta Jelgava
  • Patversme Tutti DZAB
  • Tālrunis Rādīt tālruņa numuru 29365315

Divi gari gadi biedrībā.. Šis nebija vieglākais periods nedz mums, nedz arī Bukī - daudz dažādas slimības, vīrusi, kā arī visbeidzot mutes dobuma revidācija, kuru mums izdevās veikt vien neilgu laiku atpakaļ. Bet tagad ar mierīgu sirdi varam paziņot, ka šī cīņa ir galā! Esam paveikuši neiespējamo un nu, Bukī var uzsākt māju meklējumus. Rakstura ziņā Bukī ir īsta kompānijas dvēsele - viņam patīk cilvēki, uzmanība. Ikreiz kā lieksies paglaudīt kādu no kaķiem Bukī būs klāt un uzstājīgi trīsies gar rokām, mīcīs ķepiņas vai vienkārši ar nelielu lecienu parādīs, ka viņš vēlās uzmanību. Sirsnīgais runčuks labi sadzīvos ar citiem murrātājiem, suņiem. Vēl Bukī varētu noraksturot kā slinku, nedaudz arī neveiklu runci, kas brīvajā brīdī labprāt gulēs kopā ar cilvēku... Bukī ir ~2 gadi.

CITI DZĪVNIEKI

mila_photo

MilaPilsēta: Ventspils

Meitene, sterilizēta, ļoti sirsnīga, mierīga. No cilvēka mazliet baidās. Labi sadzīvo ar citiem kaķiem. Atrodas pagaidu namā Ventspili. Маленький молоденький ангелочек - кисонька может стать вашим ангелом-утешителем, умилителем и вашей Радостью Жизни! Кошечка возрастом 8-9 месяцев, довольно пугливая, но очень милая и нежная. Жила она в сарайчике возле магазина top!. Эта маленька девочка уже перенесла потерю - её сестричка погибла под колёсами авто. Добрый, небезразличный человек - женщина, работающая на этом участке, поймала эту кошечку и отнесла во временный дом. Там стерилизовали её, и по правилам, должны были выпустить обратно на улицу. Но рука не поднялась это сделать, уж очень хрупкое и нежное это кото-существо, и большая опасность, что она может разделить трагическую судьбу своей сестрички. Поэтому, обратите внимание на это милое создание! Может именно её вам не хватает для полного счастья? Позвоните: 29 288 968
Dzimumsmeitene Vecums8 mēn. Izmērs-

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.