Pukainis.lv
pigiņš

pigiņš

  • Dzimums puika
  • Vecums 6 gadi
  • Izmērs liels
  • Pilsēta Rīga
  • Patversme Ulubele patversme
  • Tālrunis Rādīt tālruņa numuru 25139523 28244007

Jaukais Pigiņš ir 6 gadus vecs liela auguma suns. Fantastisks suns - draugs un kompanjons cilvēkiem. Par spīti brašajam augumam, Pigiņš ir arī pacietīgs un uzmanīgs bērnu draugs, būs ideāli piemērots arī ģiemei, kurā aug mazi bērni. Labsirdīgs un draudzīgs ar visiem cilvēkiem. Uzmanīgs un īsts džentelmenis pret suņu meitenēm. Vienīgais, kas Pigiņam ļoti nepatīk ir kaķi, viņa jaunajās mājās kaķi nebūs vēlami. Puika ideāli jutīsies privātmājā ar nožogotu pagalmu, ar iespēju iet ikštelpās. Var dzīvot arī dzīvoklī, bet regulāras un aktīvas pastaigas būs obligātas! Būs vislabākais draugs aktīvai, jaukai un mīlošai ģimenei, kura spēs pietiekami novērtēt Pigiņa labestību, sirsnību, enerģiju un spēku. Viņš ir tiešām kolosāls suns un meklē tik pat kolosālu ģimeni!❤️ Brauc iepazīties ar Pigiņu 10 - 16!

Aizpildi kontaktformu un satiec jaunu draugu!

Es piekrītu manu personas datu apstrādei

Mēs sazināsimies ar Jums dienas laikā, lai sarunātu vietu un laiku, kur satiksiet mīluli

CITI DZĪVNIEKI

mila_photo

MilaPilsēta: Ventspils

Meitene, sterilizēta, ļoti sirsnīga, mierīga. No cilvēka mazliet baidās. Labi sadzīvo ar citiem kaķiem. Atrodas pagaidu namā Ventspili. Маленький молоденький ангелочек - кисонька может стать вашим ангелом-утешителем, умилителем и вашей Радостью Жизни! Кошечка возрастом 8-9 месяцев, довольно пугливая, но очень милая и нежная. Жила она в сарайчике возле магазина top!. Эта маленька девочка уже перенесла потерю - её сестричка погибла под колёсами авто. Добрый, небезразличный человек - женщина, работающая на этом участке, поймала эту кошечку и отнесла во временный дом. Там стерилизовали её, и по правилам, должны были выпустить обратно на улицу. Но рука не поднялась это сделать, уж очень хрупкое и нежное это кото-существо, и большая опасность, что она может разделить трагическую судьбу своей сестрички. Поэтому, обратите внимание на это милое создание! Может именно её вам не хватает для полного счастья? Позвоните: 29 288 968
Dzimumsmeitene Vecums8 mēn. Izmērs-

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.