Pukainis.lv
kitijs

kitijs

Mūsu īpašais kaķis Kitijs meklē mājas!!! Draugi, meklējam cilvēku ar pašu labāko sirdi. Cilvēku, kurš šajās izmisuma pilnajās acīs, ieraudzīs savu draugu. Kaķi, viņa iepriekšējie saimnieki, atnesa uz klīniku, viņiem nebija naudas ārstēšanai. Nespējām palikt vienaldzīgi un pilnībā sedzām kaķa ārstēšanās izmaksas. Bet saimnieki viņu atpakaļ ņemt negrib. Vairs nav vajadzīgs! Kitijam ir slimas aknas, visu atlikušo mūžu vajadzēs ēst speciālu barību. Bet tieši tāpat viņam vajadzīgas siltas mājas un mīlošs saimnieks. Kitijs ir mīļš, kastrēts runcis. Spēku pilnbriedā. Saprotam, ka atrast mājas nebūs viegli. Lūdzam dalieties ar šo ierakstu. Viņa īstajam cilvēkam pēc iespējas ātrāk vajag ieraudzīt šo ierakstu, jo Kitijs jau sāk skumt un zaudēt cerības.

Aizpildi kontaktformu un satiec jaunu draugu!

Es piekrītu manu personas datu apstrādei

Mēs sazināsimies ar Jums dienas laikā, lai sarunātu vietu un laiku, kur satiksiet mīluli

CITI DZĪVNIEKI

alfija_photo

AlfijaPilsēta: Iecava

2 gadus jauna beļģu aitu suņa jauktene. Ļoti aktīva un enerģiska, piemērota cilvēkiem, kuri vēlas kopā ar suni doties uz adžiliti apmācībām, kuri vēlas iet pie kinologa un darboties ar suni. Alfija, ļoti apķērīga un gudra, ir darba klases suns, kam ir vēlme komunicēt, rotaļāties un strādāt. Alfija noteikti nederēs kā vienkāršs mājas sargs vai dīvāna sunītis. Viņai šāda dzīve gluži vienkārši šķitīs garlaicīga, kā rezultātā parādīsies dažādi niķi. Suns cilvēkam, kurš grib, lai suns būtu viņa labākais draugs ar kuru doties dažādās aktivitātēs un lai būtu kopā ar viņu gan priekos, gan bēdās. Komunikācijā ar citiem dzīvniekiem - absolūta alfa. Возраст 2 года. Смесь бельгийского овчарки. Очень активная и энергичная. Примерно для людей, которые согласны вместе с собаки идти на аджилити, которые согласны идти к кинологу и заниматься с собакой. Алфия, очень умная, работящая собака, который нравится коммуницироватся, играться и работать. Алфия не будет домашним сторожем или диванным собакой. Для неё эта жизнь кажется скучный, результате чего будут различные баловства. Собака для человека, который желает что он был хорошим другом с которым возможна различная активность. С другими животными - абсолютная альфа.
Dzimumsmeitene Vecums2 gadi Izmērsvidējs

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.