Pukainis.lv
Čakijs

Čakijs

Čakijs ir četrus gadus vecs vidēja auguma suns. Suns ir ļoti inteliģents un labprāt piedalās patversmes suņu mācībās un komandas izpilda lieliski, mākot iet blakus pie pavadas un protot citas komandas.Visi dzīvnieki ir sterilizēti, potēti, čipēti un reģistrēti un atrodas LKB”Dzag” Liepājas Dzīvnieku patversmē. Ja vēlaties iepazīties ar Čakiju zvani pa tālr. 28990174. LKB”Dzag” Liepājas Dzīvnieku patversmei vari palīdzēt, arī sūtot SMS un labdarības numuru 1881 ar tekstu PAW2,PAW3 vai PAW5 un ziedo 2,3 vai 5 eiro patversmes iemītniekiem, vai pārskaitot ziedojumu uz biedrības bankas kontu: Liepājas Kinoloģiskā Biedrība Dzīvnieku aizsardzības grupа Reģ.Nr.: 40008006232 Konts: LV40HABA000140J037032 BIC/swift kods: HABALV22 Tāpat Čakijs labprāt draudzējas ar citiem suņiem un kaķiem un būs vispriecīgākais suns pasaulē, ja varēs rotaļāties un spēlēties ar savu jauno ģimeni. Būs īstens draugs ģimenei ar bērniem, jo ļoti labprāt pavada laiku ar bērniem. Suns ir ļoti kārtīgs un tīrīgs, savas dabiskās vajadzības nokārto tikai ārtelpās. Čakijs ir arī īstens kārummīlis, tāpēc jaunajai ģimenei būs jāseko līdzi uzturam, lai suns nepārēdas.

Aizpildi kontaktformu un satiec jaunu draugu!

Es piekrītu manu personas datu apstrādei

Mēs sazināsimies ar Jums dienas laikā, lai sarunātu vietu un laiku, kur satiksiet mīluli

CITI DZĪVNIEKI

anniņa_photo

AnniņaPilsēta: Ventspils

Anniņa / Аннушка. Маленький комочек счастья. Кошечка родилась на улице и так и жила она бездомным ничейным котиком в сарайчике возле магазина "Акменькалны". Но эта кисонька была настолько мила и ласкова, что работница магазина, взяла опеку над ней, заботилась и кормила. Но... (Вечное это "НО"!). Магазин закрылся. И кошечка потеряла возможность там обитать и быть хоть как-то пристоенной. Работница магазина пробовала её забрать к себе домой, но (опять это "НО"!), её домашние коты не приняли девочку, и она оказалась во временном доме. В ожидании, а вдруг найдётся кто-то у кого-то дрогнет сердечко при виде этой милоты, и он заберёт её к себе в Дом! Найдётся! Не может не найтись! И тут уж без всяких "НО"! Мы очень на это надеемся! INFO: Девочка, примерно 1,5 годика, безгранично милая и ласковая, ручная и здоровенькая, стерилизованная. Находится во временном доме. Позвоните! тел. 29 288 968
Dzimumsmeitene Vecums1 gads Izmērs-

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.