Pukainis.lv
dandijs

dandijs

  • Dzimums puika
  • Vecums 6 gadi
  • Izmērs liels
  • Pilsēta Rīga
  • Patversme Nepērc Adoptē DzAB
  • Tālrunis Rādīt tālruņa numuru 29583400

Dandijs - pirms sešiem gadiem viņu kā kucēnu iegādājās pirmie saimnieki, kuri, acīmredzot, nevarēja viņam veltīt pārāk daudz uzmanības un aktivitāšu. Nomainot vairākus saimniekus, Dandijs nokļuva pie ķēdes, kur dzīve viņam nebija rožaina. Pēc ilgas, skumjas gaudošanas un bēgšanas mēģinājumiem tika pieņemts lēmums suni atkal atdot prom. Dandijs ļoti labprāt nokļūtu aktīvā, sportiskā ģimenē, kura mīl piedzīvojumus un ir gatava tajos ņemt līdzi arī savu jauno draugu. Ja suni kārtīgi nodarbinās un vismaz pāris stundas dienā vedīs pastaigā, tad viņš būs piemērots arī cilvēkiem, kuri dzīvo dzīvoklī. P.S. Dandijs ir kastrēts, čipēts, ar pasi, nepieciešamajām potēm, un ir socializēts suns. Ar kaķiem un maziem bērniem ne īpaši draudzēsies, bet pret citiem suņiem ir neitrāls, izvairās no konfliktiem.

Aizpildi kontaktformu un satiec jaunu draugu!

Es piekrītu manu personas datu apstrādei

Mēs sazināsimies ar Jums dienas laikā, lai sarunātu vietu un laiku, kur satiksiet mīluli

CITI DZĪVNIEKI

brīze_photo

BrīzePilsēta: Iecava

Brīze. Dusmulis Brī, negantnieks... tā mani sauca biedrības meitenes pirmajās nedēļās. Droši, ka taisnība viņām bija. Tā sāpe, atkal zaudējot mājas, man bija skaudra kā īlens sirdī. Es rūcu. Es rēju. Es rādīju zobus. Pat meitenei, kuru pazinu, es nedevos tā uzreiz... Rēju diennaktīm. Uz visu. Arī uz tukšumu. Un tad ieradās viņas. Sievietes, kuras mani mēdz te visu bildēt. Pāris nedēļas viņas arī kopj mūsu māju. Viņas ir dīvainas. Es reju dusmīgs, bet viņas izliekas, ka es mīļi runāju. "Brīzīte, Brīzīte...", viņas saka. "Kāds nu tur Brīzīte!", man gribas skarbi viņām uzriet, bet sirdī tomēr mostas naiva cerība kā gaismiņa, ka arī es esmu kādam mīļš. Viņas atkal un atkal man ieklāj karalisku gultiņu, neraugoties uz to, ka es visu cenšos izpostīt. Viņas ved mani pastaigā. Un mantiņu man iedeva... Man liekas, ka es viņām sāku pieķerties. "Brīze, mēs tev noteikti atradīsim mājas! Dzirdi, par katru cenu mēs tev tās atradīsim!", viņas saka. Un man tā-ā gribas viņām ticēt! Es reju maz. Un vairs nepostu savu gultiņu. Es daudz un mierīgi guļu, kad viņas ir blakus... Man vajag kādu, kurš ir man blakus! Esmu maza auguma suņu vīriņš. Mana saimniece saslima, es paliku viens. Man ir 8 gadi, un priekšā vēl tikpat... Palīdzi manām meitenēm atrast man mājas...lūdzu? Citādi viņas ir bēdīgas.Un es negribu, ka viņas par nieka Brīzi bēdājas! Brīze ir stiprs vīriņš un pats var savu dzīvi nokārtot!
Dzimumspuika Vecums8 gadi Izmērsmazs

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.