Pukainis.lv
bingo

bingo

  • Dzimums puika
  • Vecums 11 gadi
  • Izmērs vidējs
  • Pilsēta Rīga
  • Patversme Ulubele patversme
  • Tālrunis Rādīt tālruņa numuru 25139523 28244007

2011. gada maijā jauko Bingo atrada piesietu A. Deglava 104 pie veikala "Supernetto". Ap kaklu viņam bija striķis... Nav zināms, kāda bija Bingo iepriekšējā dzīve. Zinām vien to, kāds Bingo ir tagad - Ulubelē. Jauks, iesākumā kautrīgs. Viņš ir viens no tiem suņiem, ar kuru ir jāiepazīstās un jāsadraudzējas. Bingo nebūs draugs pirmajā tikšanās reizē, bet viņš no sirds priecājas laiku pavadīt ar cilvēkiem, kurus pazīst.❤️ Astīti luncinot, paņemot pavadiņu zobos, labprāt dodas pastaigās ar sev labi zināmiem cilvēkiem. Viņš nav agresīvs, viņš nav negatīvi noskaņots, Bingo joprojām mīl cilvēkus... Tiesa, viņš noteikti nebūs draugs ģimenei ar bērniem, drīzāk mierīgiem un atbildīgiem vecāka gadagājuma cilvēkiem. Ar kucītēm gan nav problēmu sadzīvot. Šo 9 gadu laikā, ko viņš pavadījis patversmē, Bingo joprojām nav zaudējis cerību atkal kādam būt vajadzīgs... P. S. Kā jau senioram, arī Bingo pienākas Zelta veselības apdrošināšanas polise. Varbūt tas Tevi iedrošinās?!

Aizpildi kontaktformu un satiec jaunu draugu!

Es piekrītu manu personas datu apstrādei

Mēs sazināsimies ar Jums dienas laikā, lai sarunātu vietu un laiku, kur satiksiet mīluli

CITI DZĪVNIEKI

draudziņš_photo

DraudziņšPilsēta: Iecava

Pusgadu nodzīvoja Rīgā uz ielas, kur ieguva locītavu apsaldējumus, un, pateicoties pāris sieviešu entuziasmam, nokļuva pie mums. Šobrīd Draudziņš ir izveseļojies, bet uz laikapstākļu maiņām tomēr lēkā uz trim kājām, jo par sevi atgādina apsaldētā pakaļkāja. Kad cilvēkus iepazīst, ir ļoti mīļš, draudzīgs un jauks. Sākumā brīdinoši uzrūks, kā teikdams: "Nedomā! Es neesmu šāds tāds un varu sargāt gan sevi, gan tevi." Draudziņš noteikti ir piemērots vecāka gadagājuma cilvēkiem. Viņš nav aktīvs, labprāt gulētu blakus dīvānā, kopā ar tevi uzticami skatītos televizoru un izietu mierīgā pastaigā. Draudzīgs ar suņu meitenēm. Mīļie seniori, varbūt vēlaties sniegt Draudziņam skaistas un gaišas mājas un iepriecināt ne tikai suņa sirsniņu, bet arī paši sevi? Полгода прожил в Риге на улице и заболел, но благодаря энтузиазму 2 женщин попал к нам. Теперь Драудзиньш выздоровел, но при переменах погоды всё-таки прыгает на 3 ногах, одна задняя нога чувствительная. Когда познакомится с людьми, то ведёт себя любезно и дружелюбно, может быть охранником. Драудзиньш лучше подошёл бы человеку пожилого возраста. Он не активный, предпочитает лежать на диване, вместе смотреть телевизор и спокойно гулять. Дружит с собаками-девочками. Милые сениоры, может хотите себе верного компаньона?
Dzimumspuika Vecums- Izmērsvidējs

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.