Pukainis.lv
mateo

mateo

  • Dzimums puika
  • Vecums 3 mēn.
  • Pilsēta Jelgava
  • Patversme Tutti DZAB
  • Tālrunis Rādīt tālruņa numuru 29365315

Mateo tika izglābts no kādas mājas pagalma Gaujā, kur kaķu īpašnieks (ja viņu vispār tā var nosaukt..) neuzskatīja, ka ir nepieciešams sterilizēt vai kastrēt savus kaķus - viss beidzās ar to, ka šogad kaķu skaits dubultojās un “saimnieks” izlēma, ka tik daudz viņam tie arī nav nepieciešami.. Kaķi ikdienu tika turēti badā - jā, badā.. Par cik kaķi dzīvoja ārā, tad apkārt esošie kaimiņi kaut nedaudz piebaroja tos līdz brīdim, kamēr spējām atbrīvot vietu pie mums pagaidu mājās, jo lai vai kā - arī šobrīd kaķu skaits pie mums ir ap 45... Kaķēnu mamma tika sterilizēta, bet Mateo izārstēts. Kaķēns ir atkopies, socializējies un gatavs doties uz īstajām mājām.. Neskatoties uz to, ka agrāk cilvēku viņš redzēja minimāli, tad tagad Mateo labprāt gan spēlējās, gan arī pieglaužās. Kā tika secināts, tad ir ~3.5 mēnešus jauns runcītis.

Aizpildi kontaktformu un satiec jaunu draugu!

Es piekrītu manu personas datu apstrādei

Mēs sazināsimies ar Jums dienas laikā, lai sarunātu vietu un laiku, kur satiksiet mīluli

CITI DZĪVNIEKI

draudziņš_photo

DraudziņšPilsēta: Iecava

Pusgadu nodzīvoja Rīgā uz ielas, kur ieguva locītavu apsaldējumus, un, pateicoties pāris sieviešu entuziasmam, nokļuva pie mums. Šobrīd Draudziņš ir izveseļojies, bet uz laikapstākļu maiņām tomēr lēkā uz trim kājām, jo par sevi atgādina apsaldētā pakaļkāja. Kad cilvēkus iepazīst, ir ļoti mīļš, draudzīgs un jauks. Sākumā brīdinoši uzrūks, kā teikdams: "Nedomā! Es neesmu šāds tāds un varu sargāt gan sevi, gan tevi." Draudziņš noteikti ir piemērots vecāka gadagājuma cilvēkiem. Viņš nav aktīvs, labprāt gulētu blakus dīvānā, kopā ar tevi uzticami skatītos televizoru un izietu mierīgā pastaigā. Draudzīgs ar suņu meitenēm. Mīļie seniori, varbūt vēlaties sniegt Draudziņam skaistas un gaišas mājas un iepriecināt ne tikai suņa sirsniņu, bet arī paši sevi? Полгода прожил в Риге на улице и заболел, но благодаря энтузиазму 2 женщин попал к нам. Теперь Драудзиньш выздоровел, но при переменах погоды всё-таки прыгает на 3 ногах, одна задняя нога чувствительная. Когда познакомится с людьми, то ведёт себя любезно и дружелюбно, может быть охранником. Драудзиньш лучше подошёл бы человеку пожилого возраста. Он не активный, предпочитает лежать на диване, вместе смотреть телевизор и спокойно гулять. Дружит с собаками-девочками. Милые сениоры, может хотите себе верного компаньона?
Dzimumspuika Vecums- Izmērsvidējs

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.