Pukainis.lv
piksija

piksija

  • Dzimums meitene
  • Vecums 2 gadi
  • Pilsēta Jelgava
  • Patversme Tutti DZAB
  • Tālrunis Rādīt tālruņa numuru 29365315

Šī skaistā kaķu dāma, kuru nesen laimīgās sagadīšanās pēc atradām aiz šķūnīša ar kaķēniem, kā izrādījās ir palikusi nevajadzīga un lieka iepriekšējiem saimniekiem. Piedāvājums izsterilizēt dāmu un atgriezt atpakaļ vecajās mājās tika noraidīts, jo kaķis tiem vispār neinteresē.. Tā nu viņa palika mūsu paspārnē, kur ikdienu tiek aprūpēta, labi pabarota un apmīļota. Šobrīd viņa ir atkopusies, kaķēni jau ir izbaroti un jaunas mājas tiem sameklētas, tad nu trūkst tikai tās atbildīgās ģimenes, kas kaķenīti sauks par SAVU. Kaķenīte ir ~2 gadus jauna, draudzīga, murrīga un bezgala sirsnīga, kurai ļoti patīk gan, kad pakasa aiz austiņām, gan arī pieglausties cilvēkam cieši klāt.. Zaļo actiņu īpašniece netikai būs labs kompanjons cilvēkam, bet arī ļoti labi sadzīvos ar citiem kaķiem.

Aizpildi kontaktformu un satiec jaunu draugu!

Es piekrītu manu personas datu apstrādei

Mēs sazināsimies ar Jums dienas laikā, lai sarunātu vietu un laiku, kur satiksiet mīluli

CITI DZĪVNIEKI

rudi_photo

RudiPilsēta: Jūrmala

Nereti gadās, ka saimnieks-seniors aiziet mūžībā un četrkājainais draugs paliek viens. Bērni un radi, draugi un mantinieki vienkārši izmet dzīvnieku uz ielas. Tā ari notika ar Rudisu. Mantinieki pievāca māju, pārdeva to citiem, kopa ar suni. Tikai aizmirsa paprasīt jauniem saimniekiem, vai viņiem vajadzīgs šīs suns. Atbrauca strādnieki remontēt māju un kādu laiku rūpējas par Rudisu. Vēlak ari viņiem nebija vajadzīgs suns. Tā Rudis tika Slokas dzīvnieku patversmē. Nu ko lai pateikt nabaga Rudisam, kurš 11 gadus kalpoja savam saimniekam, mīlēja viņu, rūpējas par viņu un pēkšņi palika lieka manta. Talr.26 326 974 Руди. Солнечный пёсик))) Во время прогулок ведёт себя хорошо, поводок не тянет. Руди ростом до колена. Ему хорошо будет жить как в квартире, так и в доме. Подойдёт и людям в возрасте, будет вашим лучшим другом и будет дарить позитив каждый день. )) Здоровье у него крепкое, проживёт ещё много лет) ОБОЖАЕТ играть, ловить снежки и бегать за палочкой)) Контактный мальчишка. У которого за спиной своя грустная история. Он очередной брошенка. При переезде - просто оставили. Рабочие жалели его и ухаживали, но потом - вариантов не было. Так он и оказался в Юрмальском приюте. Звоните, ответим на все вопросы. Talr.26 326 974
Dzimumspuika Vecums10 gadi Izmērsvidējs

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.