Pukainis.lv
sāra

sāra

Meklējam īstās mājas un mīlošas, gādīgas ģimenes četriem melnbaltiem brīnumiņiem. Skaistie un graciozie kaķīši ir 4 mēnešus jauni, attārpoti, atblusoti un vakcinēti. Trīs māsiņas un brālis pēc rakstura ir mīļi, rotaļīgi, pieglaudīgi un klusi, varētu teikt, ka pat nemanāmi. Iespējams tādēļ, ka dzimuši dzīvoklī, kurā neapdomīgi bija savairoti n- tie minči. Ja Zāra, Sāra, Klāra vai Krišs iekrīt jūsu acīs un aizķer kādu jūsu sirds stīgu, ja redzat, ka kāds no viņiem būs jūsu kaķis un jūs par viņu varēsiet parūpēties visa viņa mūža garumā, zvaniet mums! Tel.26316263 vai 26017628 Lietotāja Auces Dzab attēls.

Aizpildi kontaktformu un satiec jaunu draugu!

Es piekrītu manu personas datu apstrādei

Mēs sazināsimies ar Jums dienas laikā, lai sarunātu vietu un laiku, kur satiksiet mīluli

CITI DZĪVNIEKI

alfija_photo

AlfijaPilsēta: Iecava

2 gadus jauna beļģu aitu suņa jauktene. Ļoti aktīva un enerģiska, piemērota cilvēkiem, kuri vēlas kopā ar suni doties uz adžiliti apmācībām, kuri vēlas iet pie kinologa un darboties ar suni. Alfija, ļoti apķērīga un gudra, ir darba klases suns, kam ir vēlme komunicēt, rotaļāties un strādāt. Alfija noteikti nederēs kā vienkāršs mājas sargs vai dīvāna sunītis. Viņai šāda dzīve gluži vienkārši šķitīs garlaicīga, kā rezultātā parādīsies dažādi niķi. Suns cilvēkam, kurš grib, lai suns būtu viņa labākais draugs ar kuru doties dažādās aktivitātēs un lai būtu kopā ar viņu gan priekos, gan bēdās. Komunikācijā ar citiem dzīvniekiem - absolūta alfa. Возраст 2 года. Смесь бельгийского овчарки. Очень активная и энергичная. Примерно для людей, которые согласны вместе с собаки идти на аджилити, которые согласны идти к кинологу и заниматься с собакой. Алфия, очень умная, работящая собака, который нравится коммуницироватся, играться и работать. Алфия не будет домашним сторожем или диванным собакой. Для неё эта жизнь кажется скучный, результате чего будут различные баловства. Собака для человека, который желает что он был хорошим другом с которым возможна различная активность. С другими животными - абсолютная альфа.
Dzimumsmeitene Vecums2 gadi Izmērsvidējs

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.