Pukainis.lv
ričards

ričards

Sveiki, iepazīsimies , šis ir Ričardiņš. Ričijs ir apmēram 5 gadiņus jauns. Diemžēl viņam dzīvītē ir gājis smagi, viņš tika atrasts klīstot kādas mājas teritorijā, nav zināms vai bijis izmests, bet tolaik mincis cieta sāpes, jo viņam bija ļoti traumēta astīte. Ričardiņš tika aizvests uz klīniku un astīte, diemžēl, bija jāamputē. Bet nu jau tā ir sadzijusi, izskatās ļoti labi un dod puisim pat tādu kā odziņu, jo viņš izskatās pēc maza lūša. Sākotnēji Ričijs bija ļoti bailīgs un neļāva sev tuvoties. Viņš ir traumēts, un baidās no skaļām skaņām un straujām kustībām. Tomēr, neskatoties uz to, pāris nedēļu laikā, ar piepūli, runāšanos un mīlestību, Ričards ir atplaucis. Viņš runājās, mīļojas gar kājām, ļauj sevi glāstīt un pat paņemt klēpī un opā. Viņš ir nobriedis meklēt savas īstās mājas un mīlošu ģimeni. Vēlams lai nebūtu ar pavisam maziem bērniem, un lai atmosfēra būtu mierīga un cilvēkiem būtu laiks, pacietība un mīlestība ko viņā ieguldīt, jo puika ir bailīgs un būs vēl nepieciešams laiciņš, lai pavisam adaptētos.

Aizpildi kontaktformu un satiec jaunu draugu!

Es piekrītu manu personas datu apstrādei

Mēs sazināsimies ar Jums dienas laikā, lai sarunātu vietu un laiku, kur satiksiet mīluli

CITI DZĪVNIEKI

sniedziņš_photo

SniedziņšPilsēta: Iecava

Nekad nevar zināt, cik skaista nāks ziema. Vai sniedziņš snigs balti pūkainām aumaļām? Vai vēji pūtīs, puteņos...vai pasaule būs balta? Bet pavisam droši var zināt, ka balts un daiļš runčuks vārdā Sniedziņš gaidīs Tevi mājā, ja vien Tu viņu adoptēsi. Mūsu Sniedziņš ir netverams. Gluži kā sniegpārsla plaukstā, viņš izkūst un pazūd, ja pienāc par tuvu. Ne gluži labsajūtā. Un ne gluži tā, ka aiz laimes izkūst. Viņš vienkārši notin makšķeri, un atstāj zivis balojam saulē. Sniedziņš ir kaķis, kuru ar mīļumu jānobur. Pasakās jau sola, ka vardi nobučojot, tā pārvēršas par skaistu princi... Mēs ticam, ka Sniedziņu iemīļojot, viņš pārvērtīsies par omulīgu mājas kaķi! Sniedziņš piemērots dzīvei tādā mājā, kuras sienās mīt jauki un pieauguši cilvēki. Bērniņus eksperimentiem, lūdzam, nepakļaut. Mēs nevaram solīt, ka Sniedziņš neatstās Zorro zīmi uz bērnu maigās ādas. Šis runčuks ir viens no tiem dabas brīnumiem, kurš jāpatur cieši blakus. Visideālāk viņš iederētos dzīvoklī. :), adoptējot uz laukiem, krietni jāpieskata, lai pirmajos mēnešos minkāns neizsprūk ārā. Principā, nevienu adoptētu kaķi nevar uzreiz laist ārā. Ir jādod laiks, kamēr peļu junkurs iepraktizējas, pierod pie jaunas vietas. Cilvēkiem... Sniedziņš ir kārtīgs. Paskat, cik balts kažociņš! Un neticības pilnas acis... Un viņš prot dejot tango... jā, jā! Dejosiet ilgi, kamēr saradīsiet! Iespējams, ka viņš arī kādu citu deju Tev mācīs. Un ko viņam mācīsi tu?! ;) Sniedziņa karalisko baltumu bildēs iemūžināja OTSphoto un Revaphoto!
Dzimumspuika Vecums3 gadi Izmērs-

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.