Pukainis.lv
sofija

sofija

Sofi jeb Sofija ir sirsnīga, apm 3-5 gadus jauna kaķenīte, kas ilgojas atrast savu ģimeni. Par mājām kaķenīte reiz sauca ielu. Varam tikai minēt, kādus pārdzīvojumus mazajai sirsniņai nācās piedzīvot, jo dzīve uz ielas ir skarba, tā nežēlo nevienu.. Bet neskatoties uz visu reiz piedzīvoto, Sofi savā kaķa sirsniņā ir mīļa, pieticīga dvēselīte, kas alkst tieši cilvēka uzmanību un mīlestību! Pēc dzīvošanas ārā uz ielas, naktīs glābjoties un guļot daudzstāvu mājas kāpņu telpā, tagad pagaidmājās Sofija ir TIK PATEICĪGA un LAIMĪGA BŪT SILTUMĀ un BLAKUS CILVĒKAM! Pa dienu guļ uz palodzes, labsajūtā vēro notiekošo ārā aiz loga, klusībā gaidot cilvēka kompāniju vakaros, jo tieši cilvēka mīlestība viņai ir ļoti svarīga! Un visvairāk viņai patīk gulēt uz muguras cieši blakām, kamēr tiek glaudīta un mīļota, lēnām noliekot galvu uz ceļa un aizmiegot - un miedziņš siltumā, aprūpē, mīlestībā blakus cilvēkam ir tik salds.. ka pat grūti noticēt Tādai Laimei.. Kaut šāda Iespēja kaķenītei būtu visu viņas atlikušo mūžiņu.. Sofi ir veselīga, skaistas krāsas kažociņa īpašniece. Raksturā mīļas un salīdzinoši mierīgas dabas, nemēģina iekarot virsotnes ar lēcieniem vai rīkot lielas skriešanas. Un patīk kādos brīžos parunāties, savā kaķa valodiņā padalīties ar cilvēku, ko interesantu redzējusi, dzirdējusi pa dienu aiz loga.

CITI DZĪVNIEKI

sona_photo

SonaPilsēta: Jūrmala

Жила она в укромном уголке приюта. В приюте уже пару лет точно. Очень хочется верить, что она ещё вспомнит как это быть домашней собачкой, любимицей. Девочка взрослая, лет 8-10. Называем её Сона) Спокойная, контактная, гулять с ней одно удовольствие) (с котиками не дружна.) Приезжайте знакомиться (Юрмала, Слока, Дзирнаву 8) Просьба сначала связаться по телефону. ОЧЕНЬ очень вас ждёт. Меня не замечают Меня забыли? Я тут одна.. так долго, что дни уже не сосчитать Почему, что сделала? Что заслужила быть одна, и тут.. Не знаю, люблю ли я теперь людей.. Ведь я им не нужна, любовь моя им не нужна! Мне здесь прожить всю жизнь, наверное.. Все ходят мимо.. Ну да ладно, пойду в будку я обратно Мечтать. Нет, вспоминать.. О кроватке, руках людских, тепло от них Хочу я спать, во сне мне лучше, там человек, его любовь. Ведь больше ничего мне и не нужно...
Dzimumsmeitene Vecums9 gadi Izmērsvidējs

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.