Pukainis.lv
eklers

eklers

Meklējam mājas četriem rudiem kaķēniem! Par rudajiem kaķēniem un viņu māmiņu pirmo reizi rakstījām septembra sākumā. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1362419323922800&set=pcb.1362419423922790&type=3&theater Viņi visi tika atrasti ceļmalā – četri vien dažas nedēļas jauni pūkaini kamoliņi un viņu mammīte. Šobrīd mazie astainīši Milka, Zefīriņš, Eklērs un Tviks jau ir apvēlušies, paaugušies un nu jau varētu būt 2 mēnešus veci. Kaķēni katrs citāds gan pēc mīlīgo purniņu krāsojuma un grimasēm, gan pēc raksturiem. Kāds dauzonīgāks, kāds pieglaudīgāks, bet visi ir mīlulīši un gatavi doties pie savām īstajām ģimenēm uz laimīgajām mājām. Māmiņai gan vēl nedaudz jāuzkrāj spēki pēc mazo delveru auklējuma. Tad kaķenīte tiks sterilizēta un arī varēs doties uz īstajām mājām. Ja kādā no mazo kaķēnu sejiņām redzat savu nākamo kaķi un esat gatavi uzņemties rūpes, atbildību un sniegt mīlestību, zvaniet mums!

CITI DZĪVNIEKI

draudziņš_photo

DraudziņšPilsēta: Iecava

Pusgadu nodzīvoja Rīgā uz ielas, kur ieguva locītavu apsaldējumus, un, pateicoties pāris sieviešu entuziasmam, nokļuva pie mums. Šobrīd Draudziņš ir izveseļojies, bet uz laikapstākļu maiņām tomēr lēkā uz trim kājām, jo par sevi atgādina apsaldētā pakaļkāja. Kad cilvēkus iepazīst, ir ļoti mīļš, draudzīgs un jauks. Sākumā brīdinoši uzrūks, kā teikdams: "Nedomā! Es neesmu šāds tāds un varu sargāt gan sevi, gan tevi." Draudziņš noteikti ir piemērots vecāka gadagājuma cilvēkiem. Viņš nav aktīvs, labprāt gulētu blakus dīvānā, kopā ar tevi uzticami skatītos televizoru un izietu mierīgā pastaigā. Draudzīgs ar suņu meitenēm. Mīļie seniori, varbūt vēlaties sniegt Draudziņam skaistas un gaišas mājas un iepriecināt ne tikai suņa sirsniņu, bet arī paši sevi? Полгода прожил в Риге на улице и заболел, но благодаря энтузиазму 2 женщин попал к нам. Теперь Драудзиньш выздоровел, но при переменах погоды всё-таки прыгает на 3 ногах, одна задняя нога чувствительная. Когда познакомится с людьми, то ведёт себя любезно и дружелюбно, может быть охранником. Драудзиньш лучше подошёл бы человеку пожилого возраста. Он не активный, предпочитает лежать на диване, вместе смотреть телевизор и спокойно гулять. Дружит с собаками-девочками. Милые сениоры, может хотите себе верного компаньона?
Dzimumspuika Vecums- Izmērsvidējs

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.