Pukainis.lv
strīpiņš

strīpiņš

  • Dzimums puika
  • Vecums 1 gads
  • Pilsēta Rīga
  • Tālrunis Rādīt tālruņa numuru 26568812

Strīpiņš ir mīļš, draudzīgs, patīk daudz murrāt un mīļoties, arī gulēt cieši blakus mierīgajos brīžos, un ziņkārīgs, aktīvs, dzīvespriecīgs, rotaļīgs, jautrs aktīvajos brīžos kā jau vēl kaķēna vecuma murrātājam pienākas. Viņa sākums bija skarbs, tika pamanīts ārā uz ielas ar ļoti slimām actiņām, neko neredzot bakstīja zemi ar purniņu. Tagad tas viss aiz muguras. Actiņas un redze saglābta - var skatīties šajā pasaulē bez sāpēm, ar veselām, plaši atvērtām un laimīgām actiņām. Pēc ilgākas veseļošanās klīnikā, turpināja atkopties un adoptēties dzīvei blakus cilvēkam pagaidmājās. Strīpiņš ir iemācījies gan kārtīgas manieres, zin, kas ir kastīte, gan arī to, Cik Labi ir mīkstā gultā un zem siltas sedziņas blakus cilvēkam pie sāna. Veseļojos un pagaidmājās visu apguvu kopā ar savu melnbalto brālīti, jo kopā, protams drošāk. Šobrīd es meklēju īstās mājas atsevišķi viens pats vai arī kopā ar savu brālīti (jo varbūt kāds cilvēks atsauktos sniegt mums mājas abiem kopā). Strīpiņš tāpat kā viņa brālītis ir atblusots, attārpots, kastrēts, vakcinēts. Meklē atbildīgus un mīļus jaunos saimniekus, kas sargās, rūpēsies, lolos un lutinās.

CITI DZĪVNIEKI

rembo_photo

RemboPilsēta: Iecava

Rembo bija sava saimnieka labā roka un, pēc viņa nāves, uzņēmās ģimenes barveža lomu. Ģimene nebija sajūsmā par to, ka suns sāka diktēt dzīves noteikumus. Tā rezultātā Rembo nonāca pie mums. Pirmos 3 mēnešus viņš cītīgi mēģināja dominēt un rādīt, ka centīsies uzkundzēties arī mums, bet pēc pāris garākām sarunām (pastaigām pa mežu) viņš saprata, ka labāk tomēr ir būt draudzīgam un adekvātam. Rembo kopā ar jauno saimnieku būs jāapmeklē suņu skola. Ir ļoti gudrs un inteliģents. Rembo ir iemācījies komandu "sēdēt". Viņš arī ļoti labi zin, ko nozīmē, ja pasaka "nāc šurp", saprot ko nozīmē, ja saka "blakus". Tikai tas, vai Rembo to darīs vai nedarīs, ir atkarīgs no jums. Vai jūs esat cienīgi būt suņa barvedis vai tomēr suns jūsējais? Рембо был правой рукой своего хозяина и после его смерти взял обязанности главы семейства. Семя не восхищалась по этому поводу. В результате чего Рембо попал к нам. Первый 3 месяца он питался доминировать и показывать своё превосходство, но через пару серьёзных разговоров (прогулок по лесу) он понял, что лучше быть дружелюбным и адекватным. Вместе с новым хозяином Рембо должен посещать школу для собак. Он очень умный и интеллигентный. Он знает команду "сидет". Понимает что значит "ко мне" и "садись рядом". Но будит ли это делать Рембо - зависит от вас.
Dzimumspuika Vecums- Izmērsliels

Kontakti

Tālr.: +371 2915 1915
E-pasts: info@pukainis.lv

Seko mums


KONFIDENCIALITĀTES POLITIKA
Copyrights © 2016. pukainis.lv Visas tiesības aizsargātas

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.