Pukainis.lv
strīpiņš

strīpiņš

Strīpiņš ir mīļš, draudzīgs, patīk daudz murrāt un mīļoties, arī gulēt cieši blakus mierīgajos brīžos, un ziņkārīgs, aktīvs, dzīvespriecīgs, rotaļīgs, jautrs aktīvajos brīžos kā jau vēl kaķēna vecuma murrātājam pienākas. Viņa sākums bija skarbs, tika pamanīts ārā uz ielas ar ļoti slimām actiņām, neko neredzot bakstīja zemi ar purniņu. Tagad tas viss aiz muguras. Actiņas un redze saglābta - var skatīties šajā pasaulē bez sāpēm, ar veselām, plaši atvērtām un laimīgām actiņām. Pēc ilgākas veseļošanās klīnikā, turpināja atkopties un adoptēties dzīvei blakus cilvēkam pagaidmājās. Strīpiņš ir iemācījies gan kārtīgas manieres, zin, kas ir kastīte, gan arī to, Cik Labi ir mīkstā gultā un zem siltas sedziņas blakus cilvēkam pie sāna. Veseļojos un pagaidmājās visu apguvu kopā ar savu melnbalto brālīti, jo kopā, protams drošāk. Šobrīd es meklēju īstās mājas atsevišķi viens pats vai arī kopā ar savu brālīti (jo varbūt kāds cilvēks atsauktos sniegt mums mājas abiem kopā). Strīpiņš tāpat kā viņa brālītis ir atblusots, attārpots, kastrēts, vakcinēts. Meklē atbildīgus un mīļus jaunos saimniekus, kas sargās, rūpēsies, lolos un lutinās.

CITI DZĪVNIEKI

feliks_photo

FeliksPilsēta: Ventspils

Reiz dzīvoja vecis un vecene. Un bija viņiem kaķītis. Vectētiņa mīlulis Feliks . Un bija par ko viņu mīlēt! Glāstīgs skaistulis, miermīlīgs un akurāts. Bet vecis nomira. Un ienīda vecene kaķīti, padzina viņu no mājām! Trīs gadus kaķis klaiņoja. Un rudens lietus viņu slapināja, un sāls līdz kauliem saldēja. Pārtika no tā, ko kāds piemet. Bet piemeta kāds - ēdienu, kāds - sprāgušus atkritumus. Nosalis un nelaimīgs viņš bieži sēdēja blakus kādreizējām tēva mājām un ar skumjām un cerībām lūkojās logos, no kuriem spīdēja silta gaisma, un patīkami oda pēc Mājām... Cerība nekādīgi ne zuda… Dažreiz, kad viņam garām gāja tā vecene, viņš pielēcās kājās, skrēja viņai pretī… Bet viņa purnā mestie vārdi „Tu vēl neesi nosprādzis?” piesita viņu pie vietas, pie aukstā bezjūtīga asfalta. Viņš saslima. Sāka tecēt actiņas, aizlikās deguns. Tādu viņu paņēma laba Dvēsele. Izārstēja, atkopa. Nelaimīgs klaidonis atkal pārvērtās par mājas skaistuli. Tagad kaķītis ir vesels, skaists un atkal cerību pilns! Un būs necilvēcīgi viņu atkal pievilt! Viņš taču jau atcerējās, ko nozīmē – būt mīlētam! Ja viņam atradīsies vieta Jūsu sirdī un Jūsu Mājās – uzzvaniet, palīdziet cietsirdīgu realitāti padarīt par pasaku! Tālr. 28815740 (Diana) Жили-были дед да баба. И была у них... Котик у них был. Дедушкин любимец Феликс. А любить было за что! Красавец ласкучий, покладистый и аккуратный. Но дед помер. И невзлюбила бабка котейку, выгнала его из дому. 3 года скитался котик. И осенний дождь его мочил, и град бил, и мороз до костей вымораживал. Питался кто что подкинет. А подкидывали кто еду, кто падаль отбросную. Замерзший и несчастный он частенько сидел под когда-то бывшим родным домом и с тоской и надеждой вглядывался в окна, откуда лил теплый свет, и вкусно пахло Домом... Надежда никак не умирала... Иногда, когда мимо него проходила бабка, он вскакивал, бежал ей навстречу... Но брошенные ему прямо в морду слова: "Ты ещё не сдох?!" просто прибивали его назад к месту, к холодному бездушному асфальту. Он заболел. Потекли глазки, забился носик. Таким его подобрала добрая Душа. Вылечила, выходила. Несчастный бродяжка снова превратился в домашнего красавца. Котик теперь здоров, красив и вновь полон надежд! И теперь будет бесчеловечно его обмануть! Он ведь уже вспомнил что такое - быть любимым! Если найдётся ему место в вашем сердце и в вашем Доме - позвоните, помогите жестокую быль сделать сказкой! тел. 28815740 (Diana)
Dzimumspuika Vecums4 gadi Izmērs-

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.