Pukainis.lv
strīpiņš

strīpiņš

Strīpiņš ir mīļš, draudzīgs, patīk daudz murrāt un mīļoties, arī gulēt cieši blakus mierīgajos brīžos, un ziņkārīgs, aktīvs, dzīvespriecīgs, rotaļīgs, jautrs aktīvajos brīžos kā jau vēl kaķēna vecuma murrātājam pienākas. Viņa sākums bija skarbs, tika pamanīts ārā uz ielas ar ļoti slimām actiņām, neko neredzot bakstīja zemi ar purniņu. Tagad tas viss aiz muguras. Actiņas un redze saglābta - var skatīties šajā pasaulē bez sāpēm, ar veselām, plaši atvērtām un laimīgām actiņām. Pēc ilgākas veseļošanās klīnikā, turpināja atkopties un adoptēties dzīvei blakus cilvēkam pagaidmājās. Strīpiņš ir iemācījies gan kārtīgas manieres, zin, kas ir kastīte, gan arī to, Cik Labi ir mīkstā gultā un zem siltas sedziņas blakus cilvēkam pie sāna. Veseļojos un pagaidmājās visu apguvu kopā ar savu melnbalto brālīti, jo kopā, protams drošāk. Šobrīd es meklēju īstās mājas atsevišķi viens pats vai arī kopā ar savu brālīti (jo varbūt kāds cilvēks atsauktos sniegt mums mājas abiem kopā). Strīpiņš tāpat kā viņa brālītis ir atblusots, attārpots, kastrēts, vakcinēts. Meklē atbildīgus un mīļus jaunos saimniekus, kas sargās, rūpēsies, lolos un lutinās.

CITI DZĪVNIEKI

rudi_photo

RudiPilsēta: Jūrmala

Nereti gadās, ka saimnieks-seniors aiziet mūžībā un četrkājainais draugs paliek viens. Bērni un radi, draugi un mantinieki vienkārši izmet dzīvnieku uz ielas. Tā ari notika ar Rudisu. Mantinieki pievāca māju, pārdeva to citiem, kopa ar suni. Tikai aizmirsa paprasīt jauniem saimniekiem, vai viņiem vajadzīgs šīs suns. Atbrauca strādnieki remontēt māju un kādu laiku rūpējas par Rudisu. Vēlak ari viņiem nebija vajadzīgs suns. Tā Rudis tika Slokas dzīvnieku patversmē. Nu ko lai pateikt nabaga Rudisam, kurš 11 gadus kalpoja savam saimniekam, mīlēja viņu, rūpējas par viņu un pēkšņi palika lieka manta. Talr.26 326 974 Руди. Солнечный пёсик))) Во время прогулок ведёт себя хорошо, поводок не тянет. Руди ростом до колена. Ему хорошо будет жить как в квартире, так и в доме. Подойдёт и людям в возрасте, будет вашим лучшим другом и будет дарить позитив каждый день. )) Здоровье у него крепкое, проживёт ещё много лет) ОБОЖАЕТ играть, ловить снежки и бегать за палочкой)) Контактный мальчишка. У которого за спиной своя грустная история. Он очередной брошенка. При переезде - просто оставили. Рабочие жалели его и ухаживали, но потом - вариантов не было. Так он и оказался в Юрмальском приюте. Звоните, ответим на все вопросы. Talr.26 326 974
Dzimumspuika Vecums10 gadi Izmērsvidējs

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.