Pukainis.lv
kaķenīte un četri kaķēni

kaķenīte un četri kaķēni

Pirms dažām dienām ceļa malā tika atrasta kaķenīte ar kaķēnu. Pēc neilga laika turpat koka dobumā atradās vēl trīs mazi rudi murrātāji. Kaķenīte ir mīlīga, nobijusies un bija ļoti izbadējusies. Kaķēni vēl ir pavisam mazi, dažas nedēļas jauni, tādēļ viņiem visiem vēl kādu laiku jādzīvo kopā ar mammīti. Varbūt Jums ir iespēja paņemt nelaimē nonākušo ģimenīte pie sevis pagaidu mājās? Vajadzīga pajumte, gādīgas rokas un mīļa sirds. Mēs nodrošināsim ar barību, pakaišiem un visu citu nepieciešamo. Tel. 29159400 vai 26316263

CITI DZĪVNIEKI

alfija_photo

AlfijaPilsēta: Iecava

2 gadus jauna beļģu aitu suņa jauktene. Ļoti aktīva un enerģiska, piemērota cilvēkiem, kuri vēlas kopā ar suni doties uz adžiliti apmācībām, kuri vēlas iet pie kinologa un darboties ar suni. Alfija, ļoti apķērīga un gudra, ir darba klases suns, kam ir vēlme komunicēt, rotaļāties un strādāt. Alfija noteikti nederēs kā vienkāršs mājas sargs vai dīvāna sunītis. Viņai šāda dzīve gluži vienkārši šķitīs garlaicīga, kā rezultātā parādīsies dažādi niķi. Suns cilvēkam, kurš grib, lai suns būtu viņa labākais draugs ar kuru doties dažādās aktivitātēs un lai būtu kopā ar viņu gan priekos, gan bēdās. Komunikācijā ar citiem dzīvniekiem - absolūta alfa. Возраст 2 года. Смесь бельгийского овчарки. Очень активная и энергичная. Примерно для людей, которые согласны вместе с собаки идти на аджилити, которые согласны идти к кинологу и заниматься с собакой. Алфия, очень умная, работящая собака, который нравится коммуницироватся, играться и работать. Алфия не будет домашним сторожем или диванным собакой. Для неё эта жизнь кажется скучный, результате чего будут различные баловства. Собака для человека, который желает что он был хорошим другом с которым возможна различная активность. С другими животными - абсолютная альфа.
Dzimumsmeitene Vecums2 gadi Izmērsvidējs

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.