Pukainis.lv
džemma

džemma

Gribam Jums pastāstīt par kluso, kautrīgo un kārtīgo kaķenīti Džemmu. Lai arī pati vien gadiņu jauna, pie mums kaķu meitene nonāca jau kopā ar kaķēnu pulciņu. Kaķenīte pavisam maza pēkšņi bija uzradusies kādā kaķu kolonijā. Kaķīši no gaisa parasti nekrīt, tādēļ jādomā, ka kāds Džemmu vienkārši bija izmetis. Kādas sievietes barota, kaķenīte uz ielas nodzīvoja gandrīz gadu un tikai tad jau kopā ar mazuļiem nonāca biedrības paspārnē. Džemma ir sterilizēta un priekšzīmīga kaķīte, bet īstās mājas mums diemžēl vēl nav izdevies atrast. Kaķenīte vēl ir bikla un nedroša, jo savā pirmajā dzīves gadā ar cilvēkiem ir kontaktējusies maz. Dažādu apstākļu dēļ arī tagad ir nācies nomainīt vairākas pagaidu mājas, kas negatīvi ietekmē kaķīša socializēšanos. Džemma ir mierīga, klusa, kārtīga un mīļa, tikai tās pilnai laimei traucējošās bailes un biklums… Varbūt kaķenītei derētu adopcija uz mājām, kur priekšā jau būtu kāds draudzīgs un sabiedrisks sugas brālis vai māsa, kas palīdzētu Džemmai saprast, ka tagad no cilvēkiem vairs nav jābaidās. Īpaši uzrunājam ģimenes, kuras jau ir adoptējušas kādu kaķi no mūsu biedrības. Varbūt Jūsu mīlulim noderētu draudzene, bet Jums pašiem vēl kāds pūkainītis, kuru mīlēt un par kuru rūpēties. Ja esi gatavs dot mums cilvēkiem vēl vienu iespēju pierādīt savu cilvēcību un pieņemt savā ģimenē Džemmu, zvani mums!

CITI DZĪVNIEKI

mila_photo

MilaPilsēta: Ventspils

Meitene, sterilizēta, ļoti sirsnīga, mierīga. No cilvēka mazliet baidās. Labi sadzīvo ar citiem kaķiem. Atrodas pagaidu namā Ventspili. Маленький молоденький ангелочек - кисонька может стать вашим ангелом-утешителем, умилителем и вашей Радостью Жизни! Кошечка возрастом 8-9 месяцев, довольно пугливая, но очень милая и нежная. Жила она в сарайчике возле магазина top!. Эта маленька девочка уже перенесла потерю - её сестричка погибла под колёсами авто. Добрый, небезразличный человек - женщина, работающая на этом участке, поймала эту кошечку и отнесла во временный дом. Там стерилизовали её, и по правилам, должны были выпустить обратно на улицу. Но рука не поднялась это сделать, уж очень хрупкое и нежное это кото-существо, и большая опасность, что она может разделить трагическую судьбу своей сестрички. Поэтому, обратите внимание на это милое создание! Может именно её вам не хватает для полного счастья? Позвоните: 29 288 968
Dzimumsmeitene Vecums8 mēn. Izmērs-

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.