Pukainis.lv
pantera

pantera

Pantera ir ļoti gudra un viltīga kaķenīte. Kamēr telpā neviena nav un ir klusums, izēdīs visus traukus pa tīro, izložņās un izlēkās visas virsmas, bet tikko kāds sāk staigāt, nolien klusi maliņā un nedod par sevis nekādu ziņu. Rokās viņu pagaidām paņemt nevar, bet ļoti patīk, kad viņu glauda un bužina, kad arī tas apnīk, kaķenīte dodas prom savās gaitās un paslēpjas. Kad pagaidu māju saimniece baro citus kaķus, Pantera mēdz pienāk klāt ar gaisā saslietu asti, tomēr nedaudz vēl baidās. Kādu reizi, kad pasniegts kārums, viegli iebikstījusi ar ķepu pa to, lai taču laiž gardumu lejā. Kaķenīte ir vakcinēta un sterilizēta. Vislabāk viņa justos klusā vidē pie mierīga un nosvērta saimnieka, bet iespējams, ka viss var būt arī citādi.

Aizpildi kontaktformu un satiec jaunu draugu!

Es piekrītu manu personas datu apstrādei

Mēs sazināsimies ar Jums dienas laikā, lai sarunātu vietu un laiku, kur satiksiet mīluli

CITI DZĪVNIEKI

alfija_photo

AlfijaPilsēta: Iecava

2 gadus jauna beļģu aitu suņa jauktene. Ļoti aktīva un enerģiska, piemērota cilvēkiem, kuri vēlas kopā ar suni doties uz adžiliti apmācībām, kuri vēlas iet pie kinologa un darboties ar suni. Alfija, ļoti apķērīga un gudra, ir darba klases suns, kam ir vēlme komunicēt, rotaļāties un strādāt. Alfija noteikti nederēs kā vienkāršs mājas sargs vai dīvāna sunītis. Viņai šāda dzīve gluži vienkārši šķitīs garlaicīga, kā rezultātā parādīsies dažādi niķi. Suns cilvēkam, kurš grib, lai suns būtu viņa labākais draugs ar kuru doties dažādās aktivitātēs un lai būtu kopā ar viņu gan priekos, gan bēdās. Komunikācijā ar citiem dzīvniekiem - absolūta alfa. Возраст 2 года. Смесь бельгийского овчарки. Очень активная и энергичная. Примерно для людей, которые согласны вместе с собаки идти на аджилити, которые согласны идти к кинологу и заниматься с собакой. Алфия, очень умная, работящая собака, который нравится коммуницироватся, играться и работать. Алфия не будет домашним сторожем или диванным собакой. Для неё эта жизнь кажется скучный, результате чего будут различные баловства. Собака для человека, который желает что он был хорошим другом с которым возможна различная активность. С другими животными - абсолютная альфа.
Dzimumsmeitene Vecums2 gadi Izmērsvidējs

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.