Pukainis.lv
margo

margo

Trīskrāsainajai kaķu dāmai pagaidu māju saimnieki devuši vārdu Margo. Kaķenīte bija pieklīdusi kādā daudzdzīvokļu namā, kur vairāk kā nedēļu mājas iedzīvotāju pabarota arī nodzīvoja. Līdz šim viņu neviens nav meklējis un līdzšinējie saimnieki nav pieteikušies. Kaķenīte ir bijis mājas kaķis, jo ir ļoti mīļa un draudzīga, labi kopta un sterilizēta. Pagaisu mājās staigā pa pēdām cilvēkiem un grib, lai viņu samīļo, pabužina vai kā citādi izrāda uzmanību. Pūkaine vairs nav kaķēns (pēc vetārsta novērojuma viņai ir aptuveni 3 gadi), tādēļ skaistajai astainei patīk savas dienas aizvadīt gulšņājot, mīļojoties un mierīgi novērojot apkārt notiekošo.

CITI DZĪVNIEKI

rembo_photo

RemboPilsēta: Iecava

Rembo bija sava saimnieka labā roka un, pēc viņa nāves, uzņēmās ģimenes barveža lomu. Ģimene nebija sajūsmā par to, ka suns sāka diktēt dzīves noteikumus. Tā rezultātā Rembo nonāca pie mums. Pirmos 3 mēnešus viņš cītīgi mēģināja dominēt un rādīt, ka centīsies uzkundzēties arī mums, bet pēc pāris garākām sarunām (pastaigām pa mežu) viņš saprata, ka labāk tomēr ir būt draudzīgam un adekvātam. Rembo kopā ar jauno saimnieku būs jāapmeklē suņu skola. Ir ļoti gudrs un inteliģents. Rembo ir iemācījies komandu "sēdēt". Viņš arī ļoti labi zin, ko nozīmē, ja pasaka "nāc šurp", saprot ko nozīmē, ja saka "blakus". Tikai tas, vai Rembo to darīs vai nedarīs, ir atkarīgs no jums. Vai jūs esat cienīgi būt suņa barvedis vai tomēr suns jūsējais? Рембо был правой рукой своего хозяина и после его смерти взял обязанности главы семейства. Семя не восхищалась по этому поводу. В результате чего Рембо попал к нам. Первый 3 месяца он питался доминировать и показывать своё превосходство, но через пару серьёзных разговоров (прогулок по лесу) он понял, что лучше быть дружелюбным и адекватным. Вместе с новым хозяином Рембо должен посещать школу для собак. Он очень умный и интеллигентный. Он знает команду "сидет". Понимает что значит "ко мне" и "садись рядом". Но будит ли это делать Рембо - зависит от вас.
Dzimumspuika Vecums- Izmērsliels

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.