Pukainis.lv
lara

lara

Lara ir skaista, apķērīga, sākumā ar svešiem mazliet bikla, bet pēc cilvēka mīļuma alkstošs kaķenīte, kura DIVARPUS GADUS jau gaida savu cilvēku. Pagaidmāju devējai seko kā astīte mājas darbos, šobrīd dzīvo ar kuplu kaķu bariņu, pret kuriem neiebilst, bet pārējie līdz galam Laru savā bariņā neņem, viņa sapņo par savu cilvēku, ar kuru varētu būt nešķirama komanda. Larai vajag savas mājas, kur viņi pieņems un mīlēs visi. Kad tikusi pie mīļošanas, ko tik ļoti gaida, mēdz arī nodoties rotaļām. Nopietns, reizēm skumjš skatiens, eleganta stāja, mīksts kažociņš, apaļi vaidziņi, kas paši tā vien sniedzas pretī sava cilvēka glāstam, tikai... Kur tas īstais glaudītājs? Atrodas pagaidmājās Rīgā, pirms adopcijas aicināsim iepazīties. Lara ir sterilizēta, vakcinēta, kārtīga, divarpus gadus jauna. Kaķenīte gaida jau tik ilgi, viņa ir fantastiska, gribas ticēt, ka ilgā gaidīšana atalgosies ar pašiem labākajiem un mīļākajiem saimniekiem.

CITI DZĪVNIEKI

rudi_photo

RudiPilsēta: Jūrmala

Nereti gadās, ka saimnieks-seniors aiziet mūžībā un četrkājainais draugs paliek viens. Bērni un radi, draugi un mantinieki vienkārši izmet dzīvnieku uz ielas. Tā ari notika ar Rudisu. Mantinieki pievāca māju, pārdeva to citiem, kopa ar suni. Tikai aizmirsa paprasīt jauniem saimniekiem, vai viņiem vajadzīgs šīs suns. Atbrauca strādnieki remontēt māju un kādu laiku rūpējas par Rudisu. Vēlak ari viņiem nebija vajadzīgs suns. Tā Rudis tika Slokas dzīvnieku patversmē. Nu ko lai pateikt nabaga Rudisam, kurš 11 gadus kalpoja savam saimniekam, mīlēja viņu, rūpējas par viņu un pēkšņi palika lieka manta. Talr.26 326 974 Руди. Солнечный пёсик))) Во время прогулок ведёт себя хорошо, поводок не тянет. Руди ростом до колена. Ему хорошо будет жить как в квартире, так и в доме. Подойдёт и людям в возрасте, будет вашим лучшим другом и будет дарить позитив каждый день. )) Здоровье у него крепкое, проживёт ещё много лет) ОБОЖАЕТ играть, ловить снежки и бегать за палочкой)) Контактный мальчишка. У которого за спиной своя грустная история. Он очередной брошенка. При переезде - просто оставили. Рабочие жалели его и ухаживали, но потом - вариантов не было. Так он и оказался в Юрмальском приюте. Звоните, ответим на все вопросы. Talr.26 326 974
Dzimumspuika Vecums10 gadi Izmērsvidējs

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.