Pukainis.lv
lara

lara

Lara ir skaista, apķērīga, sākumā ar svešiem mazliet bikla, bet pēc cilvēka mīļuma alkstošs kaķenīte, kura DIVARPUS GADUS jau gaida savu cilvēku. Pagaidmāju devējai seko kā astīte mājas darbos, šobrīd dzīvo ar kuplu kaķu bariņu, pret kuriem neiebilst, bet pārējie līdz galam Laru savā bariņā neņem, viņa sapņo par savu cilvēku, ar kuru varētu būt nešķirama komanda. Larai vajag savas mājas, kur viņi pieņems un mīlēs visi. Kad tikusi pie mīļošanas, ko tik ļoti gaida, mēdz arī nodoties rotaļām. Nopietns, reizēm skumjš skatiens, eleganta stāja, mīksts kažociņš, apaļi vaidziņi, kas paši tā vien sniedzas pretī sava cilvēka glāstam, tikai... Kur tas īstais glaudītājs? Atrodas pagaidmājās Rīgā, pirms adopcijas aicināsim iepazīties. Lara ir sterilizēta, vakcinēta, kārtīga, divarpus gadus jauna. Kaķenīte gaida jau tik ilgi, viņa ir fantastiska, gribas ticēt, ka ilgā gaidīšana atalgosies ar pašiem labākajiem un mīļākajiem saimniekiem.

Aizpildi kontaktformu un satiec jaunu draugu!

Es piekrītu manu personas datu apstrādei

Mēs sazināsimies ar Jums dienas laikā, lai sarunātu vietu un laiku, kur satiksiet mīluli

CITI DZĪVNIEKI

džeina_photo

DžeinaPilsēta: Liepāja

Mīļā un dzīvespriecīgā Džreina Viņa Tev iepatikās? Zvani 28990174! Džeina īsta dama, ar maigu raksturu.. Piemērot ģimenei ar bērniem. Brīnišķīgai Dzēina ir ~ 6-8 gadiņi .. Ir neliela auguma. Džeina ļoti gaida jaunu ģimeni. Viņa grib būt mīlēta un ar nepacietību gaida kādu, kam dot savu mīlestību un enerģiju.Dzīvnieki adopcijai tiks izdoti tikai kastrēti/sterilizēti, vakcinēti, čipēti, atblusoti un attārpoti. Mēs uzskatam, ka glābt dzīvnieku dzīvības – tas ir nozīmīgs un atbildīgs aicinājums. No tā, „vai mums izdosies”, burtiskā nozīmē ir atkarīgas dzīvnieku dzīvības. Mūsu patversme ir patversme, kura pauž dzīvnieku neeitanizēšanas principu. Liepājas Dzīvnieku patversme ir drošības teritorīja dzīvniekiem, drošības teritorīja no nāves un ciešanām. Liepājas dzīvnieku patversme darbojas tikai pateicoties Jūsu ziedojumiem un atbalstam. Mūsu patversmes iemītnieki tiek turēti tik ilgi, kamēr tiek atrastas jaunas un gādīgas mājas. Tu vari palīdzēt Liepājas Dzīvnieku Aizsardzības Grupas patversmes Iemītniekiem. Mūsu konta nummurs : LIEPĀJAS KINOLOĢISKĀ BIEDRĪBA "DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS GRUPA" Bank: AS PrivatBank Kont: LV21PRTT0256014534900 SWIFT коd: PRTTLV22 http://www.privatbank.lv/lv Liepājas Kinoloģiskā Biedrība Dzīvnieku aizsardzības grupа Reģ.Nr.: 40008006232 A/S "SWEDBANK" Kods:HABALV22 Konts:LV40HABA000140J037032 https://ib.swedbank.lv/private?language=LAT Paldies visiem, kas mums palīdz!
Dzimumsmeitene Vecums- Izmērsmazs

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.